top of page
objevte s námi svět vína

který nám dělá společnou radost

Dobré víno Vám chceme především přiblížit. Nejsme všeznalí, ani neomylní, ani "profesionální" someliéři. Ale víno je naše vášeň, nikoliv obživa a v tom se lišíme. Můžeme si totiž vybírat a vybíráme si vína, která chutnají nám i našim přátelům dobrého vína. Ve sklepích máme na 15.000 lahví archivních ročníků.

Ochutnali jste někdy archivní bílé víno ? Nebo červená z poválečných let ? Vína z hroznů keřů starších 40 let ? První růsty Chateau Lafite, Chateau Latour a dalších věhlasných GCC z Bordeaux ? Nebo nádherná vína z Bolgheri jako Ornellaia, Sassicaia či Brunello z Montalcina ?

 

Děláme degustace zaměřené na vinařské regiony, zejména Bordeaux, Burgundsko, Piemonte, Toskánsko, ale i nový svět, degustace vertikální (různé ročníky stejného vína), slepé degustace , snoubení s různými pokrmy, přes degustace v německém a anglickém jazyce, tematické degustace spojené se vším, o čem se můžeme společně bavit - umění, cestování, dějiny až po degustace na míru.

 

Víno je o vztazích, proto je pro nás nadmíru důležité, aby i degustace byly v přátelské, uvolněné atmosféře, ve které se budete dobře cítit a tím bude i umění ve sklence oceněno nejlépe. 

gggg
 
Novinky
bottom of page